היישום אינו מחובר לאינטרנט

מערכות מידע תחרותיות בחברות עתירות טכנולוגיה

עבודה מס' 065757

מחיר: 423.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת המודלים התחרותיים בהם נהוג לנתח את השוק (מודל אנטוני, כוחות השוק של פורטר וכו') תוך ראייה כיצד מתמודדים איתם בחברת TTI.

4,618 מילים ,11 מקורות ,2006

תקציר העבודה:

ענף הטלקומוניקציה, בו נכללת החברה הנבחנת, הינו דינמי ותחרותי מאוד. בעידן בו יעילות יכולה לקבוע האם חברה תשרוד או לא, הלקוח אינו ממהר לבחור ובודקת את כל אפשרויותיו בקפידה. התייעלות כוללת בחינה מחדש בכל תקופה את המוצרים המצויים ביד הלקוח, משמע, חברה אשר מוצריה נרכשו בעבר על ידי הלקוח לאו דווקא תחשב כמועדפת על האחרות. למרות שבארץ אין לחברה הנבחנתמתחרות משמעותיות, רוב עסקיו מתבססים מפרויקטים בחו"ל. הענף דינמי מפני שתחום התקשורת הינו יחסית חדש. ההתקדמות המהירה בחומרה ובתוכנה מחייבים דינמית ושמירת "היד על הדופק" על ההתפתחויות והכיוונים החדשים אליו בהם נושבת הרוח. לאור, ריבוי הרעיונות בתחום זה ולעיתים חוסר סטנדרטיזציה, החברה הנבחנת חייבת לאפשר גמישות מקסימלית במוצריה בכדי שתוכל לענות על צורכיהם המגוונים של חברות התקשורת.

תוכן עניינים:
מבוא
ניתוח מבנה הארגון לפי מודל אנטוני
פירוט יישומים קיימים לפי הקטגוריות השונות
תאור הארכיטקטורה של מערכות המידע בארגון
ניתוח הארגון לפי מודל כוחות השוק
ניתוח הארגון לפי מודל שרשרת הערך של פורטר
פירוט יישומים תחרותיים המשמשים את הארגון
שילוב האינטרנט \ אינטראנט \ אקסטראנט בארגון
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

על מנת להדגים את השימוש במערכות מידע לפי מודל אנטוני , נשתמש במערכת ה- ERP (שמפורטת בהמשך) האחראית על תקצוב פרויקטים בחלוקה לכל עובד.
מערכת ה ERP מכילה את מרבית העובדים והנתונים אודותם ובכך מתפקדת כמאגר מידע אמין ומספק.

תגים:

היי טק · מודל כוחות השוק · פורטר · אינטרנט · אינטראנט · אקסטראנט · INTERWISE · CITRIX · PRE-SALE.

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "מערכות מידע תחרותיות בחברות עתירות טכנולוגיה", סמינריון אודות "מערכות מידע תחרותיות בחברות עתירות טכנולוגיה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.