היישום אינו מחובר לאינטרנט

עקרון שיתוף הפעולה ב- Computer Mediated Communication

עבודה מס' 065108

מחיר: 160.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: השוני הקיים בהתייחסות לכללים השונים של 'עקרון שיתוף הפעולה'.

2,340 מילים ,1 מקורות ,2006

תקציר העבודה:

עבודה זו עוסקת ב- 'עקרון שיתוף הפעולה' (Cooperative Principle) שלGrice , וכלליו העיקריים, כשמדובר בהעברת מסרים בין צדדים שונים דרך מערכת ממוחשבת או אמצעים אלקטרוניים (Computer Mediated Communication). בעבודה זו אבדוק את השוני הקיים בהתייחסות לכללים השונים של 'עקרון שיתוף הפעולה', בין שיחה רגילה ובין העברת המסר דרך מערכת ממוחשבת.

קטע מהעבודה:

בפרסום "Logic and Conversation" [New York: Academic Press 1975, 41-58] הציג H. Paul Grice את ההבדל בין מה שנאמר במשפט לבין מה שמועבר בתקשורת (כוונת הדובר) בין צדדים שונים. דעתו היא שמסר המועבר בתקשורת (כוונת הדובר) הוא שונה, ועשיר יותר מאשר המשפט עצמו. על מנת שהצדדים בתקשורת יוכלו להבין את המסרים אותם הם מעבירים, הם שומרים על עקרון אותו הוא כינה 'עקרון שיתוף הפעולה' [(CP) Cooperative Principle].

תגים:

CMC · Communication · Computer · Cooperative · Grice · Mediated · Principle · הפעולה · עקרון · שיתוף · תקשורת

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "עקרון שיתוף הפעולה ב- Computer Mediated Communication", סמינריון אודות "עקרון שיתוף הפעולה ב- Computer Mediated Communication" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.