היישום אינו מחובר לאינטרנט

מסחר בינלאומי - ייצוא רימונים מישראל לרוסיה

עבודה מס' 070418

מחיר: 109.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: בחינת ההזדמנות העסקית ליצוא רימונים לרוסיה.

3,993 מילים ,8 מקורות ,2016

תקציר העבודה:

בתחילת שנות ה-2000 החלו מספר תהליכים אשר גרמו לעלייה בצריכת הרימונים בשוק המקומי. את התהליך הראשון יש לייחס להתבססות הכלכלית של העולים מברית המועצות אשר הכירו פרי זה טרם העלייה לישראל. התהליך השני קשור למגמה כלל עולמית של עלייה בצריכתם של מוצרי פירות וירקות המוגדרים כפירות על, בעקבות מחקרים שונים בעולם עלתה המודעות לתכונות הבריאותיות של הרימונים ובשנת 2002 החל יצוא רציף של רימונים לשוקי חו"ל בעיקר למערב אירופה.

במהלך השנים, עם הגידול בכמויות, הפך הייצוא מריכוזי למבוזר. חלקן היחסי של החברות הגדולות בייצוא הלך ופחת, בעוד שמספר החברות המייצאות כמות קטנה הלך וגדל, מספר החברות שייצאו רימונים גדל מעשר ב- 2007 ל-25 ב- 2010 .בעונת 2007 התרכזו כשלושה רבעים מהייצוא בידיי שתי חברות ו-11% בלבד בידיי שבע חברות.

תוכן עניינים:
מבוא
זיהוי ההזדמנות העסקית
1. השוק הפוטנציאלי:
2. מתחרים:
3. המוצר ואופן שיווקו:
כלכלת רוסיה והסכם הסחר החופשי
ניתוח פערי תרבות עסקית
תיאור מערכת ההובלה
מסלול ההובלה וזמניה
יצוא הרימונים - מחירים ועלויות
סיכום
ביבליוגרפיה

* הערת מערכת: בעבודה לא צוינו מראי מקום.

קטע מהעבודה:

2. מתחרים:
היקף השיווק והגידול של רימונים בעולם קשה מאד להערכה גם בשנת 2015. הסיבה לכך היא שרבים משטחי הגידול של הרימונים בעולם אינם מסחריים ומשמשים לצריכה מקומית, עובדה זו מקשה על הערכת היקפי הגידול של הרימונים. בעיה נוספת היא היעדר קוד מכס עבור רימונים. כיום מסווג הרימון ברשומות היצוא תחת קטגוריית "פירות אחרים" ההערכה היא שייצור הרימונים העולמי מסתכם ביותר מ- 2.15 מיליון טון והמסחר ברימונים (יצוא) בסך של לפחות 125 אלף טון.
עם הרחבת שטחי הגידול של הרימונים בישראל, עלה יצוא הרימונים מכ- 9,000 טון בשנת 2009 לכ- 20 עד 22אלף טון בשנים 2011 עד 2014, בשנת 2014 יוצאו מישראל 22 אלף טון רימונים. מרבית הפרי שווק למדינות האיחוד האירופי ולמדינות ברית המועצות לשעבר. ישראל, טורקיה, דרום אפריקה וספרד הן ספקיות הרימונים העיקריות לאיחוד האירופי.

תגים:

מסחר בינלאומי · רימונים · ייצוא · יבוא · רוסיה · פירות · הסכם סחר · שילוח בינלאומי · חקלאות · תוצרת חקלאית

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "מסחר בינלאומי - ייצוא רימונים מישראל לרוסיה", סמינריון אודות "מסחר בינלאומי - ייצוא רימונים מישראל לרוסיה" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.