היישום אינו מחובר לאינטרנט

תכנון ליחידה עסקית - חברת סוויספורט

עבודה מס' 070228

מחיר: 193.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: הצגת החברה וההיסטוריה שלה, חזון ומטרות הפעילות, הגדרת מטרות על ויעדים, ניתוח חיצוני ופנימי, זיהוי האסטרטגיה.

5,999 מילים ,8 מקורות ,2014

תקציר העבודה:

"סוויספורט ישראל", המפעילה מסוף מטענים אווירי בנתב"ג, פתחה את שעריה ביוני 2008, לאחר שזכתה בשנת 2004 בזיכיון שניתן לה ע"י רש"ת ל-20 שנה. החב' פועלת בשוק מסופי מטענים אוויריים ובענף מסופי מטענים הכולל הן את המטענים האוויריים, היבשתיים והימיים. סוויספורט ישראל הינה חב' בת של Swissport International - החברה המובילה בעולם בשירותי קרקע לנוסעים ומטען. סוויספורט ישראל מספקת ללקוחותיה (B2B, (B2C שירותים באיכות גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים(המסר תקשורתי והאסטרטגיה שירותית).

מצאנו לנכון להציג את קבוצות האסטרטגיות לפי "רמת מחירים" וצורת העברת המטענים. חילקנו את זה לשתי קבוצות: העברת מטענים בהטסה והעברת מטענים בהשטה, כאשר סוויספורט שייכת לקבוצת העברת המטענים בהטסה.
מבחינת מחזור חיי הענף, אשר מחולק ל- 5 שלבים, מצאנו כי ענף מסופי המטענים נמצא בשלב הבגרות.
בנוסף, ניתן להצביע על מס' גורמים עיקריים להצלחה ביחידה העסקית כגון: איתנות פיננסית, מגוון שירותים, כנסים ואירועים מקצועיים.
מבחינת הסביבה הפנימית של היחידה, נבחנה שרשרת הערך של הפירמה והמשאבים המוחשיים והבלתי מוחשיים שלה. מבחינת הרווחיות של החברה, ניתן לראות כי ישנה מגמת עליה במדדי הרווחיות אשר התחילו בעיקר בסוף שנת 2010 תחילת 2011. לעומת זאת, מצאנו כי יכולת הפירעון של היחידה בטווח הקצר ויכולת עמידת החברה במשברים לטווח קצר ירד בשנת 2012.
לחברה מספר הזדמנויות מתוך ניתוח SWOT שערכנו כגון: יציאת ממ"ן ואשדוד בונדד מן הענף בעקבות סיום ואי המשך זיכיון, והשת"פ של החברה יחד עם חב' "טלדור" להקמת מערכות מידע חדשות בארגון.

תוכן עניינים:
תקציר מנהלים
מבוא
- הצגת היחידה העסקית וההיסטוריה של היחידה העסקית
- חזון ומטרות הפעילות
- הגדרת הייעוד מטרות על ויעדים
ניתוח חיצוני - הגדרת ההזדמנויות והאיומים
- הגדרת הענף בו פועלת היחידה העסקית
- מתחרים והסביבה התחרותית
- ניתוח השוק
- ניתוח מקרו PESTD
- ניתוח התחרות והאטרקטיביות של הענף - מודל פורטר
- שרשרת הערך בענף
- זיהוי ה KSFs בתחום
ניתוח פנימי - הגדרת העוצמות והחולשות
- ניתוח ושרטוט שרשרת הערך של החברה
- הערכת המשאבים והיכולות של היחידה העסקית
- ניתוח פיננסי
- בחינת המבנה הארגוני
- זיהוי והגדרת ה SCAs של היחידה העסקית
זיהוי האסטרטגיה
- מהו מצבה האסטרטגי של היחידה העסקית
- מהן הבעיות האסטרטגיות של החברה
- האם נדרש שינוי - מסקנות
- ניתוח SWOT
ביבליוגרפיה
נספחים

קטע מהעבודה:

הקמה + מיקום: מסוף סוויספורט ישראל פתח את שעריו ביוני 2008. על פי החלטת הממשלה לפתיחת שוק המטענים האוויריים לתחרות בשנת 2000, החלה סוויספורט ישראל לפעול להקמת מסוף מטענים בנתב"ג ובשנת 2004 זכתה בזיכיון של רשות שדות התעופה להקמה ולהפעלה של המסוף, זיכיון שניתן לה ל-20 שנה.

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "תכנון ליחידה עסקית - חברת סוויספורט", סמינריון אודות "תכנון ליחידה עסקית - חברת סוויספורט" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.