היישום אינו מחובר לאינטרנט

ציוויליזציות ימיות - רומא, יוון והפניקים

עבודה מס' 070020

מחיר: 96.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירה תמציתית של שלוש התרבויות.

1,143 מילים ,10 מקורות ,2013

תקציר העבודה:

משחר ההיסטוריה, האדם חיפש מקומות חדשים למחייתו והתפתחותו. למרות הקושי, והצורך בפיתוח טכנולוגיות חדשות, דרך הים הייתה הנפוצה ביותר.
עבודה זו תעסוק בתחבורה הימית שהפכה את הציוויליזציות היבשתיות לציוויליזציות ימיות. כמו כן, תדגיש את המאפיינים הימיים, תבחן את התופעות המשותפות בציים הצבאיים, ובערי הנמל השונות.
בנוסף לכך, תבדוק מהו סחר ימי, מהן הטכנולוגיות הימיות הקיימות, וכיצד התנהל מפגשן של חברות אלו עם הים.

תוכן עניינים:
מבוא
הציוויליזציות הימיות
ציים צבאיים
ערי נמל
סחר ימי
טכנולוגיות ימיות
דיון וסיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

הציוויליזציה ניתנת למדידה באמצעות נתוני התחבורה השונים. בעבר, התחבורה הימית הייתה היעילה ביותר להובלות סחורות ממקום אחד למשנהו, ולכן היה הכרח בפיתוח והקמת ערים שישמשו כערי מסחר. המבנה הגיאוגרפי של הערים מסביב לים, חייב אותן להיעזר בערי המסחר בכדי להתרחב, להתפשט, לסחור בכמות גדולה, לכבוש עמים אחרים ועוד. (רביצקי, 2007).

תגים:

ספינות · סחר ימי · האימפריה הרומית · יוון · פניקיה · פניקים · יורדי ים

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ציוויליזציות ימיות - רומא, יוון והפניקים", סמינריון אודות "ציוויליזציות ימיות - רומא, יוון והפניקים" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.