היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניתוח התרבות האירגונית - אורלייט מילניום 2000

עבודה מס' 068698

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח התרבות האירגונית של החברה ביחס לפעילותה הבינלאומית והמקומית.

1,860 מילים ,1 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

עבודה זו עוסקת בתרבות הארגונית של החברה, תוך התייחסות לנקודות הבאות:
1. תיאור הפעילות הבינלאומית של הארגון
2. אסטרטגיה תחרותית
3. ניתוח התרבות הארגונית
4. שיפור האפקטיביות הארגונית

קטע מהעבודה:

1.1. מבחינת הפעילות הבינלאומית, אורלייט נמצאת כיום בשלב המקומי (domestic). זהו שלב בו עיקר המאמצים מופנים לפעילות במישור המקומי. העניין המרכזי של אורלייט הוא בשוק המקומי, בו יש לחברה לקוחות קבועים ויציבים. הפעילות הבינלאומית נעשית באמצעות מחלקת הייצוא, שהיא תת-מחלקה קטנה של מחלקת השיווק ומורכבת משני אנשים האחראים על תחום הייצוא הבינלאומי. הסיבה שאורלייט פועלת בתחום הייצוא בקנה מידה מצומצם היא שבתור תעשיה ביטחונית המייצרת ציוד עבור כוחות הביטחון בישראל, אין לחברה היתר מהמדינה למכור לחו"ל את אותם המוצרים, על מנת לשמור על יתרון צבאי. המדינה מאפשרת לאורלייט לייצא תחום מוצרים אחד בלבד - ארונות חשמל ותקשורת מפוליאסטר משוריין.

תגים:

אורלייט · תרבות אירגונית · ביטחון

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניתוח התרבות האירגונית - אורלייט מילניום 2000", סמינריון אודות "ניתוח התרבות האירגונית - אורלייט מילניום 2000" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.