תוצאה אחת נמצאה. לנוחיותך ניתן לחפש את המילה באיות שונה

עבודה מס' 066883

זיהוי פרצופים תלוי הבעה ותלוי הקשר

מחיר: 219.95 ₪  הוסף לסל 

תאור העבודה: מחקר העוסק בזיהוי פרצופים בהבעות שמחות או עצובות והקשרים מתאימים או ניטרלים להבעת הפנים.

2,007 מילים ,10 מקורות ,2008

תקציר העבודה:

מטרת המחקר הינה לבדוק האם קיים הבדל ברמת ההיכר בזכירת פרצופים בין הבעה שמחה לבין הבעה עצובה, והאם קיימת השפעה להקשר שבו מוצג הפרצוף- בצירוף הקשר מתאים או עם תמונה ניטרלית. לשם כך, הוצגו בפני 15 נבדקים 28 כרטיסיות (הכרטיסיות אינן מצורפות לקובץ העבודה). כל כרטיסיה כללה פרצוף ותמונה בעלת הקשר מתאים (למשל תמונת מתנה בהקשר לפרצוף שמח ותמונת בית קברות בהקשר לפרצוף עצוב) או ניטרלי (לדוגמא רחוב) . סך הכל הוצגו 14 פרצופים מכל הבעה (שמחה או עצובה) מחציתם בתוספת הקשר מתאים ומחציתם בתוספת תמונה ניטרלית. בנוסף, נעשה שימוש במטלת היכר- רשימה ממוספרת הכוללת 56 פרצופים מתוכם 28 הפרצופים שהופיעו בכרטיסיות והשאר לא מוכרים. עבור כל משתתף נבדק מהו מספר הפרצופים שזכר מכל הבעה ומכל הקשר. התוצאות הראו כי רמת ההיכר בפרצופים שהוצגו עם הקשר המתאים להבעה, גבוהה יותר לעומת רמת ההיכר של פרצופים שהוצגו עם הקשר ניטרלי. כמו כן, נמצאה רמת היכר גבוהה יותר בזכירת פרצופים שמחים מאשר בזכירת פרצופים עצובים.

הערת מערכת: הכרטיסיות אינן מצורפות לקובץ העבודה.

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "זיהוי פרצופים תלוי הבעה ותלוי הקשר", סמינריון אודות "זיהוי פרצופים תלוי הבעה ותלוי הקשר" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל 7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.

סל קניות
סה"כ: 0.00 ₪

** עכשיו במבצע **
עבודה שניה ב – 40% הנחה*
בתוקף עד 30/06/2017
*) הזולה מבינהן

חפש עבודות
מדריך החיפוש
חפש על פי המילים:
קטגוריה:
עבודה מס':

אפשרויות חיפוש
הצג עבודות שאורכן
מ- עמ' עד עמ'
הצג תוצאות בכל עמוד

הכנס את קוד הקופון: