היישום אינו מחובר לאינטרנט

סמלים ומוטיבים באומנות היהודית

עבודה מס' 065141

מחיר: 240.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: תיאור שלוש יצירות של מארק שאגאל.

4,913 מילים ,10 מקורות ,2006

תקציר העבודה:

עבודה זו עוסקת בתיאור שלוש יצירות בהן מופיעים סמלים מוטיבים יהודיים . היצירות הן כולן של אותו האמן- מארק שאגל אשר היה לאחד מחשובי הזרם הסוריאליסטי ונחשב לצייר היהודי הגדול בכל הזמנים אשר הרבה לצייר ציורים מהווי עולם החסידות והעיירה היהודית במזרח אירופה. היצירות- "היהודי המתפלל", "צליבה לבנה" ו"בדידות" אותן ננתח בעבודתנו מציגות את ההווי היהודי אותו הרבה שגאל לתאר ביצירותיו.
בעבודה נציג את פרשנותינו הסובייקטיבית לכל יצירה בנפרד וכמו כן את הפרשנות הספרותית. נציג את קורות חייו של מארק שגאל תוך התייחסות לתקופות בהן יצר את התמונות ולבסוף נשווה בין שלושת היצירות ונסיים דיעה אישית.

תוכן העניינים:
מבוא
ניתוח היצירות
קורות חייו של האמן - מארק שאגל (1887-1985)
השוואה בין היצירות
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

תיאור סובייקטיבי של היצירה:
במרכז היצירה יושב בחור מבוגר. הבחור המבוגר עטור בזקן ופיאות בצבעי השחור והלבן המזדקן.
פניו מקומטות מעט ומציגות חזות מבוגרת. עיניו מלאות ההבעה, פונות שמאלה כאילו לעבר נקודה רחוקה והוא אינו מישיר מבט לכיוון הצופה ביצירה. הבחור ביצירה לבוש בבגדים שחורים, המוכרים לנו כבגדיו של היהודי הדתי ועל ראשו ושאר גופו מונחת פיסת בד לבנה מעוטרת בפסים שחורים, שכן זוהי הטלית עליו עוטה כל בחור יהודי בזמן תפילה, מתחת לטלית אנו מבחינים בכיסוי ראש שחור- הכיפה אותה חובש היהודי הדתי. על ראשו מונחת קובייה שחורה וכמו כן על ידו השמאלית.

תגים:

אמנות · יהודית · סוריאליזם · סוריאליסטי

עבודות נוספות בנושא:

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "סמלים ומוטיבים באומנות היהודית", סמינריון אודות "סמלים ומוטיבים באומנות היהודית" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.