תוצאה אחת נמצאה. לנוחיותך ניתן לחפש את המילה באיות שונה

עבודה מס' 064315

אינטילגנציה רגשית

מחיר: 119.95 ₪  הוסף לסל 

תאור העבודה: אינטליגנציה רגשית - מימד חשוב של יכולת אנושית או "טרנד" אופנתי?

1,274 מילים ,9 מקורות ,2005

תקציר העבודה:

במשך שנים ארוכות האינטליגנציה השכלית היוותה גורם מכריע בהתפתחות הילד ובסיכויי הצלחתו, והייתה התעלמות מיכולות חיוניות אחרות, כמו מודעות עצמית, יכולת שליטה על הדחפים, התמדה, מוטיבציה, אמפתיה ויכולת ליצור ולקיים קשרים חברתיים. במילים אחרות, הייתה התעלמות מאינטליגנציה הרגשית של הפרט. העיסוק ברגשות כמרכיב בעל עוצמה תפס תאוצה בשנים האחרונות והפך למרכיב בעל משמעות בארגונים.
עבודה זו תבחן האם האינטליגנציה הרגשית מהווה מימד חשוב של יכולת אנושית או "טרנד" אופנתי? לצורך בחינת הסוגיה, סקרתי מחקרים שונים אשר דנים בטיבה ובתקפותה של האינטליגנציה הרגשית.
המסקנה המרכזית העולה מעבודה זו היא שהאינטליגנציה הרגשית מהווה יכולת אנושית כמעט בסיסית לשם הצלחה בתחומי החיים ובעיקר בהצלחה תעסוקתית-ארגונית, על אף שהנושא לא נחקר רבות ויש המסתייגים בקביעת יעילותו החד משמעית.

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "אינטילגנציה רגשית", סמינריון אודות "אינטילגנציה רגשית" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל 7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.

סל קניות
סה"כ: 0.00 ₪

** עכשיו במבצע **
עבודה שניה ב – 40% הנחה*
בתוקף עד 30/06/2017
*) הזולה מבינהן

חפש עבודות
מדריך החיפוש
חפש על פי המילים:
קטגוריה:
עבודה מס':

אפשרויות חיפוש
הצג עבודות שאורכן
מ- עמ' עד עמ'
הצג תוצאות בכל עמוד

הכנס את קוד הקופון: