היישום אינו מחובר לאינטרנט

ממשל תאגידי - תרמית הענק של חברת וורלדקום

עבודה מס' 069203

מחיר: 241.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: סקירת תרמית הענק החשבונאית בחברת worldcom, הסיבות לקריסת החברה וההשלכות.

2,386 מילים ,20 מקורות ,2011

תקציר העבודה:

העבודה עוסקת בתרמית החשבונאית שהתרחשה בתחילת שנות האלפיים בענקית התקשורת האמריקאית וורלדקום. העבודה כוללת פרוט של הרקע הישיר והעקיף שאפשר את קיומה של התרמית מתחת לאפו של דירקטוריון החברה, היקף התרמית והמעורבים בה,תוצאותיה והשלכותיה על הכלכלה העולמית בכלל והאמריקאית בפרט.

הערת מערכת: כל מקורות העבודה הם מקורות אינטרנט.

קטע מהעבודה:

בתחילת שנות האלפיים תעשיית התקשורת העולמית נכנסה להאטה, כניסתו של האינטרנט כשחקן מרכזי בשוק התקשורת, והתחרות העזה שהתפתחה בתחום הביאו לירידה ברווחים של רבות מחברות התקשורת, ביניהן גם WorldCom. במקביל WorldCom נפגעה כאשר עסקת ענק למיזוג עם תאגיד התקשורת Sprint שנאמדה בכ- 129 מיליארד דולר, בוטלה בעקבות התערבותו של משרד המשפטים האמריקאי שאסר על קיום העסקה מחשש שבאופן זה תהיה WorldCom בעלת מונופול בתחום התקשורת (6).

תגים:

ממשל תאגידי · וורלדקום · תרמית חשבונאית · אנרון · WORLDCOM

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ממשל תאגידי - תרמית הענק של חברת וורלדקום ", סמינריון אודות "ממשל תאגידי - תרמית הענק של חברת וורלדקום " או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.