היישום אינו מחובר לאינטרנט

מעבר, פיכחון וטרנספורמציה ע"פ קפקא, לאקאן, איריגארי ובטאי

עבודה מס' 065910

מחיר: 114.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ההבדלים בין המעבר לבין הטראנספורמציה

2,057 מילים ,5 מקורות ,2007

תקציר העבודה:

בחלק הראשון של החיבור אעמוד על ההבדלים בין המעבר לבין הטראנספורמציה. לשם כך אעזר בשלושה מקורות: הגלגול(1), סיינפלד והברבור - דרכם אדגים את השימוש במושגים שלעיל. בחלקו השני של החיבור אסביר את הטענה התיאורטית ש"הריבוי הוא ה'אחר' של הדומה". לשם כך איעזר בשלושה מקורות: מין זה שאינו אחד(2) , On and On(3) והעין והבשר(4).

תוכן העניינים:
הקדמה
חלק ראשון:
מעבר אל מול טרנספורמציה.
לאקאן ושלב המראה.
הגלגול לקפקא.
סיינפלד ומיצוי הרווח בין הכותרת לבין הטקסט.
הברבור והטרנספורמציה.
חלק שני:
תיאורית האחר.
לוס אירגארי - הריבוי והדומה.
ג'ק ג'ונסון - ריבוי.
ז'ורז בטאי - צנזורה ועודפות בסיפור העין.
סיכום.

קטע מהעבודה:

המעבר הוא הפיכחון. הנקודה בה מגיעה התודעה לתובנה חדשה לגבי הכרה איכותית מסוימת, הכרה הטומנת בחובה ידיעה חדשה אשר עומדת בסתירה לידיעה מוקדמת. ההתפכחות ניכרת באמיתותה של הידיעה החדשה, אמת ההולמת בסובייקט בהיותה בלתי-נמנעת ובלתי ניתנת להדחקה. ההתפכחות היא שלב מעבר תודעתי המפשיטה-באחת תפיסת עולם, פרספקטיבה ונקודת ייחוס ומיד אחר-כך (או אפילו תוך-כדי) מלבישה את הידיעה החדשה.

תגים:

גוף · תודעה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "מעבר, פיכחון וטרנספורמציה ע"פ קפקא, לאקאן, איריגארי ובטאי", סמינריון אודות "מעבר, פיכחון וטרנספורמציה ע"פ קפקא, לאקאן, איריגארי ובטאי" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.