היישום אינו מחובר לאינטרנט

ניהול רווחים

עבודה מס' 070110

מחיר: 544.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניהול רווחים באמצעות פעולות חשבונאיות מול ניהול רווחים באמצעות פעולות ריאליות לפני ואחרי חוק סרבנס אוקסלי.

8,150 מילים ,15 מקורות ,2012

תקציר העבודה:

העבודה הנוכחית עוסקת בנושא ניהול רווחים באמצעות פעולות חשבונאיות לעומת פעולות ריאליות.
בפעולות חשבונאיות הכוונה היא לצורות רישום שיש בהן מידה מסוית של תחכום והמהות הכלכלית העומדת מאחוריהן אינה מוצקה. ניהול רווחים הוא שם כינוי לביצוע פעולות חשבונאיות שהיו יכולות להיות מוצגות בצורה שונה ובלשון העם "מניפולציות" לדוגמא דרך רישום אופציות, דרך רישום צבירות וכד'. אין הכוונה כי המנהלים מבצעים תרמיות אלא יוצרים צבירות שהיו מעלות סימני שאלה אצל חלק מקוראי הדוחות.
פעילויות אלו היו נפוצות מאוד בעשורים האחרונים. בשנת 2003 נפל דבר- חברת אנרון וחברת וורלדקום קרסו לאחר שהדוחות שלהם עברו תהליכים קוסמטיים. המנהלים ורואי החשבון נתנו את הדין - כולם נכלאו לתקופות ארוכות וחברת רואי החשבון התפרקה. בסמוך לכך חוקק חוק סרבנס אוקסלי הבא להגדיר ולמפות את הבקרות על החברות. הכפופים לחוק זה הם כל החברות הציבוריות.

תוכן העניינים:
1. מבוא
הצגת הנושא
מטרת העבודה
2. ההבדלים בין ניהול רווחים באמצעות פעולות ריאליות
החלקת רווחים
מלאי
הערכת רכוש קבוע
חובות אבודים
3. סקירת החוק
4. מגמות השינוי בניהול רווחים של הפעולות החשבונאיות
ניהול רווחים מול פעילות ריאליות לפני חקיקת החוק
שקיפות וניהול רווחים
5. השפעת החוק על מרחב הפעולה של המנהלים
סיכום
ביבליוגרפיה

קטע מהעבודה:

הערכת ביצועים פיננסיים בקרב אירגונים מבוססת בראש ובראשונה על הדוחות הכספיים ועל השלמות שנמצאות בדוחות השנתיים. דיווחים כספיים סטנדרטיים כגון: הכנסות, מאזן ודוח תזרים מזומנים ברובם אחידים בתבניתם ולפיכך משמשים גם להשוואות המבוצעות בתוך החברה של משתנים כספיים וביצועיים שונים.פורמט מסוג זה משמש להשוואה פשוטה של "הכנסה נקייה", או "נכסים" בין חברות בהינתן אחידות התוכן בכל דוח.יחד עם זאת, בדוחות מוכלים גם גילויים משלימים המספקים מידע נוסף המאיר ומחזק את התוכן בדוח הפיננסי (El-Gazzar, 2003).

תגים:

כלכלה חשבונאות · ניהול רווחים · סרבנס אוקסלי · אנרון

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "ניהול רווחים ", סמינריון אודות "ניהול רווחים " או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.