היישום אינו מחובר לאינטרנט

מוטיב השינה וההתעוררות בחלום ליל קיץ\שייקספיר

עבודה מס' 063496

מחיר: 120.95 ₪   הוסף לסל

תאור העבודה: ניתוח המחזה לפי מוטיב השינה וההתעוררות הקיים בו.

1,839 מילים ,2005

תקציר העבודה:

ההבדל בין מחזות ליצירות ספרותיות אחרות הנו כי מחזה מיועד להצגה על הבמה. מכאן שעלינו להתייחס לרובד הפרפורמטיבי כמו גם לרובד הספרותי ביצירה כאשר אנו עוסקים בניתוח מחזה. לכן גם כשאנו באים לבחון מוטיבים במחזה עלינו לראות את ביטויים בצורה הספרותית (מילים ודימויים בתוך הטקסט) ובצורה הפרפורמטיבית (הוראות בימוי, תלבושות וכד'). בעבודה זו אבחן את מוטיב השינה וההתעוררות כמארגן את הנושאים העיקריים במחזה חלום ליל קיץ של שייקספיר על ידי הופעתו בצורה טקסטואלית ופרפורמטיבית במחזה.

ניתן לראות שהמוטיב במחזה בא לידי ביטוי בשלוש צורות: שם המחזה, דימויים מילוליים והוראות בימוי. שלושת האופנים הללו מציגים את חשיבותו הרבה של המוטיב בעיצוב עלילת המחזה, החל מהשם ועוד להוראות הבימוי.

תגים:

התעוררות · חלום · ליל · עירות · קיץ · שייקספיר · שינה

אפשרויות משלוח:

ניתן לקבל ולהזמין עבודה זו באופן מיידי במאגר העבודות של יובנק. כל עבודה אקדמית בנושא "מוטיב השינה וההתעוררות בחלום ליל קיץ\שייקספיר", סמינריון אודות "מוטיב השינה וההתעוררות בחלום ליל קיץ\שייקספיר" או עבודת מחקר בנושא ניתנת להזמנה ולהורדה אוטומטית לאחר ביצוע התשלום.

אפשרויות תשלום:

ניתן לשלם עבור כל העבודות האקדמיות, סמינריונים, ועבודות המחקר בעזרת כרטיסי ויזה ומאסטרקרד 24 שעות ביממה.

אודות האתר:

יובנק הנו מאגר עבודות אקדמיות לסטודנטים, מאמרים, מחקרים, תזות ,סמינריונים ועבודות גמר הגדול בישראל. כל התקצירים באתר ניתנים לצפיה ללא תשלום. ברשותנו מעל ל-7000 עבודות מוכנות במגוון נושאים.