עבודות [1180-1188] מתוך 3482 :: [עמוד 132 מתוך 387]
<< עמוד קודם :: עבור לעמוד: 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 :: עמוד הבא >>

 

עבודה מס' 68865 SHOPPING CART DISABLED
תוכנית עסקית למיזם חדש, 2011.
תיאור תכנית ל"רובוסקאי" - מכשיר לניקוי חלונות וקירות של מגדלים רבי קומות.
5,239 מילים (כ-16 עמודים), 6 מקורות, 99.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
הרובוסקאיי הוא רובוט מתוחכם ביותר לניקוי חלונות וקירות של מגדלים רבי קומות, שבנוסף ליכולות הניקוי שלו הוא גם מספק המון שקט ללקוחות, חוסך מהם הוצאה כלכלית גבוהה ובעזרת צוות מקצועי ומיומן מעניק שירות ברמה שעוד לא הכרתם.

הצורך במיזם מסוג זה ובמוצר כזה הוא גבוה, והרווחיות שיכולה לנבוע ממנו היא גבוהה ולטווח ארוך. עלות הקמה ראשונית (בתנאי שתעשה לאחר בדיקה מדוקדקת ובמקום בו עלויות הייצור אינם גבוהות) אינה יקרה במיוחד, והרווח שעלול לנבוע ממכירת הרובוט לחברות ניקיון ותחזוקה+תמיכה תפעולית שוטפת וחידושים שיבוצעו במוצר מידי פעם יהיו גבוהים ויניבו רווח רב ליזמים.
המטרה כמובן היא פיתוח הרובוט במהירות האפשרית ע"מ להימנע ממצב בו ההזדמנות תנוצל ע"י גורמים אחרים, אולם מצד שני יש לצאת לשוק רק כאשר המוצר עבר את כל הבדיקות האפשריות ויעילותו הוכחה בשטח, כדי למנוע מצב בו ייצא "שם רע" למוצר ולקוחות ימנעו מלרכוש אותו.

תוכן העניינים:
תקציר מנהלים
מבוא - תמצית תיאור השוק וההזדמנות העסקית
האסטרטגיה ותוכנית שיווקית
תוכנית תפעולית/ארגונית
התוכנית העסקית/פיננסית
התאמת חברי הקבוצה לעבודת היזמות
שיקוף
ביבליוגרפיה
נספחים

מתוך העבודה:
1. גבולות איזור השוק-האזורים בהם תבוצע פעולת שיווק המוצר כפי שצוין הינה באזור ארה"ב והמזרח הרחוק, לאחר מכן תתבצע חדירה לגבולות אירופה, בתוך האזורים שצוינו תתבצע חלוקה למס' אזורי משנה, אזורי המשנה יהיו ערים בהם בניית גורדי השחקים נמצאת בתנופה מתמדת, אין חשיבות למאפייני התושבים, מאחר והמוצר נמכר ללקוחות שתפקידם שמירה על תחזוקת וניקיון המבנה, לחברה לא יהיה קשר ישיר מול יושבי הבניין וכד'.
 
עבודה מס' 68864 SHOPPING CART DISABLED
אי שוויון בעבודה מטעמי גיל, 2009.
בחינת הנושא באמצעות פסקי דין רלוונטיים.
4,727 מילים (כ-14.5 עמודים), 20 מקורות, 299.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
"הצורך להבטיח שוויון הוא טבעי לאדם. הוא מבוסס על שיקולים של צדק והגינות. המבקש הכרה בזכותו, צריך להכיר בזכותו של הזולת לבקש הכרה דומה. הצורך לקיים שוויון הוא חיוני לחברה ולהסכמה החברתית שעליה היא בנויה. השוויון שומר על השלטון מפני השרירות"(1).
חוסר השוויון פוגע בכוחות המאחדים את החברה, ופוגעת בזהותו העצמית של האדם(2).
מכך ניתן ללמוד ולהשליך על הלכי הדברים במערכת של שוק העבודה, בבואנו לבחון נושאים שונים ודינאמיים כמו אפליה מטעמים של גיל.
היחס לעובד בגיל המתקדם בעבודה היה והינו נושא רגיש ושנוי במחלוקת, כאשר ההתייחסות לעובד זה ולמעמדו בעבודה ובחברה עברה התפתחויות במרוצת השנים.
נראה כי שני עניינים הם שהשפיעו ומשפיעים בעיקר על התפתחויות אלה, וכמו כן נגזרת מהם גם ההתייחסות לעובד זה: הטענה כי חלה ירידה בכושר עבודתו של העובד בגיל המתקדם, וכן העלות הכלכלית הגבוהה (ולא משתלמת ו/או כדאית) של המעביד בהחזקתו שלעובד זה.
ניתן לראות כי עם חלוף השנים חלו שינויים ביחס לתפיסת העובד המבוגר. בעבר, עוד בתקופת המקרא, רחשו לזקני העם אהדה וכבוד רב, משום היותם חכמי החברה ולמודי ניסיון רב בשנים. עם השנים חלה התפתחות בתפיסת הזקן בכלל והעובד בגיל מתקדם בפרט, התפתחות שמאופיינת בירידה באהדה זו. עובד מבוגר נחשב יותר ויותר, עם חלוף הזמן, כנטל על המערכת (בעבודה), אשר דורש תנאי עבודה מותאמים, שכן הוא יאבד את כושר לביצוע עבודתו.
נראה כי העובד בגיל המבוגר סובל מיחס מפלה בשוק העבודה, בעיקר בשלב גיוס כוח אדם, אך גם בשלב סיום העבודה והפרישה. מגמת ההתפתחות המוזכרת לעיל, ממנה צומח יחס מפלה, נובעת מכמה גורמים:
1. הדרישה לעובדים מצטמצמת בהיעדר צמיחה כלכלית ולכן מתבקש צמצום בכוח אדם. העובדים בגיל המתקדם, אשר קרובים לגיל פרישה, נחשבים כמועמדים הטובים והטבעיים לפיטורי ייעול שכאלה.
2. עלותם של עובדים אלה למעביד יקרה יותר.
3. חלה ירידה בכושר הביצוע העבודה שלהם.
כתוצאה מכך התפתחה תופעה חדשה של פרישה מוקדמת מהעבודה.
שנית הדרישה לעובדים צעירים לשוק העבודה גוברת. ניתן לראות זאת ע"י ביטוים כגון: "להצעיר את הארגון".

להלן אסקור את נושא האפליה מטעמי גיל בעבודה תוך דוגמאות של פסקי דין. תחילה אסקור את מהות המושג שוויון; בהמשך אבחן את שאלת הגיל כמנבא לירידה בתפקוד, עם דגש על ההבחנה בין פרישה בגיל כרונולוגי לבין גיל פרישה תפקודי.

תוכן העניינים:
מבוא
1. אי שוויון ואפליה
שיוון
אפליה
2. הנימוקים בעד ונגד גיל פרישה כופה
גיל כמנבא של ירידה בתפקוד. האומנם?
מדוע נוטים להרחיק עובד בגיל מתקדם משוק העבודה
3. גיל הפרישה בישראל
4. ניתוח פסיקה
5. כשלים ופעילויות מומלצות
ביבליוגרפיה

מתוך העבודה:
בעניין רקנט, מתייחסת השופטת בייניש לנושא חובת גיל פרישה באומרה כי, על פי הנורמות המקובלות, כפי שהתפתחו בחברה הישראלית במשך שנים רבות, אין הפרישה הכפויה מחמת גיל נתפסת כפסולה, כאשר גיל הפרישה הכפויה הינו הגיל המקובל במתכונת יחסי העבודה הנהוגים.
 
עבודה מס' 68860 SHOPPING CART DISABLED
השיווק בחברות הסלולר (תרגיל), 2011.
ניתוח שלושה מהלכים שיווקיים של חברות הפועלות בענף התקשורת הסלולארית.
3,551 מילים (כ-11 עמודים), 0 מקורות, 89.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
העבודה מנתחת שלושה מהלכים שיווקיים שונים של אחת משלושת חברות הסלולר הגדולות במשק. בכל מהלך מובא ניתוח של בחירת קהל היעד, שוק מטרה, פילוח שוק, מיצוב חברה/מהלך, תמהיל שיווק והתייחסות להשפעות סביבה לפי מודל P-E-S-T.

המהלכים הם:
1. תוכנית לחיילים בפלאפון.
2. isafe+  שרות תיקונים לאייפון 4. (פלאפון)
3. סלקום 360

מתוך העבודה:
תכנית החיילים של פלאפון מספקת את הצרכן ומונעת סיכונים אפשריים מנקודת ראות של החייל בכמה אופנים:
פן פונקציונאלי- מכשירים חדשים בהחזר מלא שכוללים מצלמה, משחקים, אינטרנט, נגן MP3, יומן וכו'.
 
עבודה מס' 68853 SHOPPING CART DISABLED
תרומת הרכש בארגון לאיכות הסביבה, 2010.
בחינת הרכש בחברת "גיוון אימג'ינג".
2,073 מילים (כ-6.5 עמודים), 3 מקורות, 199.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
בעבודה נתמקד ברכש, תהליכי ייצור, שימוש ופסולת של מוצרים ושירותים המשפיעים על הסביבה והחברה. על מחלקת הרכש מוטלת האחריות לרכישת ציוד ומכשור ירוק לאירגון. הכלים הנפוצים והיעילים ביותר להשגת מטרות אלו הם משפחת תקני  ISO 14000, תקני RoHS, ו- WEEE וכל התחום הידוע כ-Green IT. כל אחד מאמצעים אלו ניתן ליישם בנפרד.
לדירקטיבה קיימת רשימת פטורים, אחד מהקטגוריות הפטורים מהנחייה זו הוא מיכשור רפואי.  "גיוון אימג'ינג" מייצרת ומשווקת מיכשור רפואי ולכן הנחיות אלו אינן חלות עליה.
לפני כשנתיים גיוון אימג'ינג הפכה רשמית לאירגון ירוק. ומכאן שרכש מסוג זה באירגון מהווה הוספת שיקולים סביבתיים וחברתיים למערכת השיקולים הקיימים בעת ביצוע רכישה או התקשרות לצורך אספקת שירותים. כל המדינות המתועשות החליטו בוועידה של ה-G8 שמ-2006 לא ימכרו יותר מוצרים המכילים עופרת. העופרת נמצאת בכל מכשיר אלקטרוני עד 2006 ונדרש מאמץ כספי רב ביותר כדי לעמוד בלוח הזמנים של החלטה זו הרכיבים שעד היום צופו בבדיל (מעורבב בתערובת עם עופרת) הוחלף עם כסף - חומר יקר יותר.
מכשירים רפואיים קיבלו ערכה עד 2011 מכוון ששם העלות הכספית היתה גבוהה ביותר וזמן ההערכות לא הספיק.
מכשירים רפואיים שגיוון מייצרת והתחילו את תהליך הפיתוח לפני 2006 אינם כלולים יותר בעופרת כמו כן הוחלט באותה וועידה שכל האריזות יהיו ברי מחזור גם מחלקי נייר, מדבקות מנייר ולא מפלסטיק שניתן למחזור.

מטרת העבודה: להראות קשר ישיר בין תרומת הרכש לאיכות הסביבה. להוכיח שרכש ירוק חסכוני ויעיל עוזר לארגון, שיפור איכותם של המוצרים והשירות בארגון ושיפור איכות החיים בישראל.
הסביבות שהארגון פועל בהן, לרבות האוויר, המים,הקרקע, המשאבים הטבעיים, החי והצומח, בני האדם ויחסי הגומלין שביניהם.

מקורות העבודה הם פגישות שנערכו עם אנשי פיתוח והנדסת תהליכים.

מתוך העבודה:
בתוך הקפסולה ישנה סוללה המכילה כספית. יצרני הסוללות משקיעים הרבה כסף בפיתוח של סוללות ללא כספית. גם אם יימצא ייצרן אשר מייצר סוללות כאלו, יש לבצע בדיקות רבות כדי לבדוק את היכולות והביצועים של הפריטים החדשים. אלו דורשים משאבים רבים של זמן וכסף.
 
עבודה מס' 68852 SHOPPING CART DISABLED
תפקיד הועד בסכסוכי עבודה, 2010.
בחינת תפקידו של ועד העובדים בסכסוכי עבודה.
7,825 מילים (כ-24 עמודים), 25 מקורות, 399.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
אין ספק כי היום לועד ולהסתדרות חלק נכבד מן ההחלטות בארגון, מעמדו ותפקידו של הועד במקום העבודה הינו סוגיה מורכבת המהלכת על חבל דק ביחסי הגומלין שבין ההנהלה לועד. נקודות החיכוך הטיפוסיות בין הועד להנהלה או לגוף ממשלתי זה או אחר, הופכות לעתים לסכסוכי עבודה קשים, אשר עלולים לפגוע לא רק בעובדים אלא גם באזרח הפשוט, הדבר תלוי במהות הארגון. לדוגמה, שביתה בחברת "אגד" יכולה לשתק מדינה ואלפי עובדים יתקשו להגיע למקום עבודתם, וכן שביתה בעירייה יכולה להפוך לנזק תעבורתי בגלל אי פינוי אשפה. כל אחד מן הצדדים סבור כי הצד השני חצה את ה " קו האדום" של כללי המשחק המקובלים, בגלל ההשלכות הכבדות של סכסוכי העבודה ושביתות הפך נושא זה לדיון ציבורי, אשר מעורבות הציבור בו גדולה.  

מטרת עבודה זו לבדוק סוגיה זו תוך התייחסות לנושאים כגון: הועד ותפקידיו (בשוטף), סכסוכי עבודה ונזקיה, מיקומו של הועד בסכסוך עבודה,  האם הועד יכול למנוע סכסוכי עבודה או שמא תפקידו לעמוד בראש הסכסוך ולהוביל את הארגון לשביתה. כמו כן ייבדקו מנגנונים ליישוב סכסוכי עבודה, מעורבות הממשלה וההסתדרות בעת שביתה ועוד.

תוכן העניינים:
מבוא
מגוון תפקידי הועד בשוטף
תפקיד הועד בסכסוך עבודה
השביתה והשלכותיה
יחסי הגומלין
סיכום ומסקנות
רשימה ביבליוגרפית

מתוך העבודה:
משא-ומתן קיבוצי הוא משא-ומתן שמנהלים נציגי העובדים עם נציגי המעסיקים כדי לבוא לידי הסכם על תנאי העבודה של העובדים בענף מסוים, במפעל מסוים או עבור קבוצת עובדים מסוימת במפעל, לתקופת זמן מוגדרת. נהוג לחשוב שמעמדם של האיגודים המקצועיים במשא-ומתן מול הממשלה חזק יותר מאשר מול מעסיקים פרטיים. כמו כן, מובן מאליו שמשא-ומתן של איגוד מקצועי מול מעסיק אחד (הממשלה) פשוט יותר ממשא-ומתן מול מספר רב של מעסיקים או בהעדר מתכונת מוסכמת למשא-ומתן קיבוצי ענפי ((Birdsall &Nellis, 2004).
בסקירה היסטורית שערך שירום (1983) הוא מציין מספר שלבים בהתפתחות המשא ומתן הקיבוצי:
 
עבודה מס' 68851 SHOPPING CART DISABLED
חדשנות ויצירתיות בשיווק - מוצר חדש, 2010.
הצגת רעיון עסקי יצירתי - מוצר חדש למדידת חום.
3,174 מילים (כ-10 עמודים), 7 מקורות, 199.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
ה- BTC הינו מוצר הדגל של החברה. מערכת זו המבוססת על גבישים נוזליים אשר המבנה המולקולארי שלהם מאפשר בדיקת חום גוף בזמן אמת (24/7) בטווחים של עד 3 מטר!  
החברה היא אמנם חברה די חדשה אך היא מתאפיינת בטכנולוגיות המתקדמות בהם היא מיישמת את חזונה,הגמישות בפתרונות של המוצר וההיענות לצרכי הלקוח. אם נבחן את השוק כיום במבט אובייקטיבי, נראה דבר מעניין: חוץ בעצם מהמדבקות הזוהרות (שעובדות אגב על אותה טכנולוגיה של גבישים) אשר מודדות חום גוף, אותם מכשירים שנהוגים כיום הם אותם מכשירים של לפני 20, 30 ואפילו 40 שנה, אין שום חידושים והמצאות! החברה שלנו מציעה מוצר חדשני ומרענן קל לתפעול והכי חשוב איננו נזקקים לבדיקה חודרנית כדי לבדוק מה מצבנו.

תוכן העניינים:
תקציר מנהלים
הבעיה/אתגר/ההזדמנות העסקית
הרעיון העסקי היצירתי/המוצר החדשני/
תכונות בסיסיות של גבישים
יישום טכני הלכה למעשה
המוצר
היתרון התחרותי המושג
עקרונות שיווקיים מרכזיים
ביבליוגרפיה

מתוך העבודה:
בתהליך החשיבה שלנו על המוצר נעזרנו באסטרטגיית "האוקיינוס הכחול". עפ"י אסטרטגיה זו יצרנו:
* נישת שוק חדשה- המוצר נועד לשמש הורים לתינוקות/ילדים בכלל, והורים לתינוקות הסובלים מפרכוסים בפרט. 5% מהילדים סובלים מפרכוס עקב עליית חום גופם. הורים לילדים הסובלים מפרכוסים יכולים לבחור ע"י כיול את הטמפ' בה הם רוצים שהמכשיר המחובר למזרון יתריע וכך יוכלו "להקדים תרופה למכה" ולמנוע את הפרכוס, מצב מבהיל וטראומתי הן להורים והן לתינוק.
 
עבודה מס' 68850 SHOPPING CART DISABLED
דפוסי העסקה בלתי שגרתיים ברשות שדות התעופה, 2010.
ניתוח דפוסי ההעסקה הבלתי שגרתיים בין השנים 2000-2008, בהם נפתח טרמינל 3.
7,162 מילים (כ-22 עמודים), 35 מקורות, 149.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
העסקת עובדים בדפוס העסקה לא שגרתי היא אחת מתבניות ההעסקה הגמישות הלא שגרתיות. מאז שנות ה80' של המאה האחרונה, התרחבה שכיחותם של דפוסי העסקה בלתי שגרתיים מתופעה שולית לאחת מתבניות ההעסקה הרווחות בשוק העבודה הישראלי, הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הציבורי. התרחבות התופעה נובעת מתחרות כלכלית גוברת ופריחתו של השוק הגלובלי, שינויים טכנולוגים מרחיקי לכת, צמצום במערכות המכוונות את שוק העבודה, ותהליכי הפרטה של חברות ממשלתיות ובעיקר הצורך בצמצום עלויות והתייעלות לשם השגת יתרון תחרותי. התרחבות הסדרי העסקה ארעיים בלתי שגרתיים בשוקי עבודה בעולם חורגים מדפוסי ההעסקה אשר היו מקובלים עד אז, ובכללם הסקטור הציבורי בישראל. דפוסי ההעסקה הבלתי שגרתיים מציבים את העובדים במקום שונה מאשר העובדים בדפוס העסקה שגרתי בדגש על מחויבותו האישית והזדהותו של העובד עם הארגון.
בישראל מתפתחת נורמת העסקה של עובדים בדפוסי העסקה בלתי שגרתית שלכאורה הנה זמנית, אולם עובדים אלו נדרשים לארגון באופן קבוע אך אינם מועסקים כעובדים מן המניין עקב מגבלות הנובעות מהסכמים קיבוציים. שגשוג תופעת העסקה זו בישראל מעבר לתהליכים בינ"ל, ניתן לזקוף להיצע של עולים רבים שהגיעו מאז שנות ה-90 והחלפת העובדים הפלסטינים בעובדים זרים רבים, ומעורבות ממשלות ישראל ונציבות שירות המדינה משנות ה-80 לצמצום העסקה ישירה של כוח אדם בשירות הציבורי, והחלפתם בעובדים בדפוס העסקה בלתי שגרתי תרומה רבה להתגברות התופעה בשירות הציבורי.
דפוס העסקה שגרתי מתקיים בדרך כלל בארגונים ציבוריים ופרטיים. הוא מתאפיין במספר מרכיבים עיקריים: יציבות תעסוקתית, העסקה לטווח זמן ארוך ועבודה במשרה מלאה והאחריות על העובד היא של המעסיק. בדפוס ההעסקה הלא שגרתי, האחריות מו&#1468;סרת מן המעסיק ועוברת לעובד עצמו או לשורה של מתווכים. מתוקף כך, המעסיק אינו מציע לעובד יציבות, תעסוקה לטווח ארוך או עבודה במשרה מלאה, אם כי Employability - יכולות העסקה/ בר-העסקה. על העובד לטייב את עצמו. כך למשל, עליו לדאוג בעצמו להכשרות וללימודים על מנת לשמר את ערכו כהון אנושי. כפועל יוצא, נוצרות שתי רמות עובדים באותו ארגון - אלו המועסקים בחוזה שגרתי ואלו המועסקים בחוזה לא-שגרתי. הראשונים יכולים לשפר את תנאי העסקתם בשל ייצוגם על ידי ארגון עובדים, ואילו ה"אחרים" "עובדים דרג ב'" - אינם נחשבים חלק מן הארגון. על פי רוב הסכמי השכר ותנאיהם של העובדים בדפוסי ההעסקה הבלתי שגרתיים נחותים בהשוואה לעובדים מן המניין, ולכן זולים יותר. העסקת עובדים בדפוס העסקה זה מאפשר לארגון המעסיק גמישות בהעסקה בהתאם לצרכיו הארגוניים והתפעוליים.
דפוסי העסקה בלתי שגרתיים בשירות הציבורי בישראל כוללים: העסקה באמצעות קבלני כ"א; העסקה באמצעות קבלני שירותים; חברות מיקור; העסקה באמצעות עמותות; העסקה לפי חוזים למתן שירותי ייעוץ וחוזה בכירים. מטרת עבודה זו הנה לחקור את דפוסי ההעסקה הלא שגרתיים ברשות שדות התעופה שהנה חברה ממשלתית מנקודת מבטה של רשות שדות התעופה.
שאלת המחקר היא: כיצד השפיעה פתיחת טרמינל 3 על דפוסי ההעסקה הלא שגרתיים ברש"ת בין השנים 2008-2000.
טענת המחקר היא: שיקולים כלכליים גרמו להעמקת דפוסי ההעסקה הלא שגרתיים ברש"ת בין השנים 2008 -2000.
שיטת המחקר הנה איכותנית ומתבססת על ראיון עם מנהל גיוס כוח האדם ברש"ת, ניתוח מסמכים של רש"ת, ספרות מקצועית ואתרי אינטרנט. המחקר מורכב ממבוא, לאחריו יופיע החלק התיאורטי בו אסקור את נושא ההעסקה הלא שגרתית ונושאים נלווים, אסקור את פרופיל רש"ת. ובהמשך אנתח את דפוסי ההעסקה ברש"ת ואסכם במסקנות.

תוכן עניינים:
1. מבוא
2. סקירת ספרות
3. רשות שדות התעופה
4. מתודולוגיה
5. ממצאים
6. דיון
7. סיכום
8. ביבליוגרפיה
9. נספח

מתוך העבודה:
המושג "גלובליזציה" נתפס על פי רוב כמושג כלכלי, בנוסף למשמעויות פוליטיות, מדיניות ואחרות (גידנס, 2000) גלובליזציה, לפי גידנס (שם) היא תהליכים גלובליים של ניידות מוגברת של הון וכוח עבודה המעצבים את תנאי השוק ובכללם שוק העבודה והפרקטיקות הנהוגות בו. היות והשוק מושפע מתנודות רבות המצריכות תגובות מהירות צמחה לה לצד הגלובליזציה פרקטיקה של 'העסקה גמישה'. 'העסקה גמישה' היא הדרך להעסיק עובדים באופן לא שגרתי המאפשר העסקה וסיומה באופן מהיר איתם.
 
עבודה מס' 68847 SHOPPING CART DISABLED
כלכלה פוליטית - סקירה של שלוש גישות בהתייחס למשבר כלכלי., 2010.
סקירה תמציתית של הגישה הליבראלית, הגישה המרקסיסטית וההבדלים בין גישות אלו לגישה הקנסיאנית.
1,476 מילים (כ-4.5 עמודים), 0 מקורות, 149.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
'כלכלה פוליטית', בקליפת אגוז, היא תחום במדעי החברה הדן בקשרי הגומלין בין השוק, בו יש קונים ומוכרים המתקשרים ביניהם על דרך של רצון לבין המדינה שהעומד בראשה הינו מקבל ההחלטות הראשי ויש לציית לו (בהתאם למערכת חוקים מסוימת).
במחקר של כלכלה פוליטית קיימים מספר זרמים- זרם פוזיטיביסטי, המנסה להסביר את התהוות המציאות הכלכלית הנתונה (את המצוי) והזרם הפילוסופי העוסק בדיון על הדרך 'הנכונה' לפעילות כלכלית, דן ברצוי ופחות במצוי. הזרם הפילוסופי מתחלק למספר גישות, ובעבודה זו אסקור שלוש מהן- הגישה הליבראלית, הגישה המרקסיסטית וההבדלים בין גישות אלו לגישה הקנסיאנית.

מתוך העבודה:
הגישה הליבראלית (מזוהה עם אדם סמית) יוצאת מנקודת ההנחה שהאדם הוא יצור אנוכי הדואג ‏לעצמו ולסביבתו הקרובה ופועל על בסיס דאגות קיום חומריות. בשנות האלפיים ובמיוחד במדינת ‏ישראל השבעה (ברובה), קשה להזדהות ולהתחבר לגישה זו שדנה בדאגות הקיום החומריות, אך ‏גישה זו גם טוענת כי האנשים לא שופטים את עצמם ביחס לאחרים, אלא ביחס לעצמם ומבקשים ‏לשפר את מצבם אובייקטיבית. ע"פ גישה זו, על המדינה להגן על זכויות הקניין, ומעבר לכך- כל אדם ‏לגורלו.‏
 
עבודה מס' 68845 SHOPPING CART DISABLED
אסטרטגיה שיווקית- חברת CMT, 2010.
ניתוח האסטרטגיה השיווקית של החברה לפי מודלים מקובלים.
8,785 מילים (כ-27 עמודים), 5 מקורות, 349.95 ₪
:: לחץ כאן להצגת / הסתרת תקציר העבודה ::

תקציר העבודה
חברת סי.אם.טי הישראלית הינה חברת טכנולוגיות רפואיות אשר מושבה בפארק התעשיות ביקנעם,ישראל. החברה שהוקמה בשנת 1981 ע"י קבוצת מדענים מהטכניון, עוסקת ומפתחת מערכות דיגיטליות לצילום רנטגן. בין מוצריה הנבחרים הינו מוצר הדגל Digital SmartRad של החברה. מערכת זו המבוססת על משטח גלאי צילום שטוח, טכנולוגיה אשר משלבת מצב של אובייקט בצילום דיגיטלי.
החברה מתאפיינת בטכנולוגיות המתקדמות שלה, הגמישות בפתרונות של המערכת וההיענות לצורכי הלקוח היחיד.

תוכן העניינים:
תקציר מנהלים
הקדמה-תאור האירגון
מודל peste
5 הכוחות של פורטר
TOWS-מחסומים
ניתוח מתחרים
יתרונות תחרותיים של הפירמה
ארגון ממוקד לקוח-Aaker
יכולות תחרותיות של הפירמה-CSF/KSF
ניתוח פורטפוליו-מודל BCG
מגמות והזדמנויות חדשות
חזון ושליחות/מטרות ויעדים
פילוח שוק/שיווק מטרה
יתרונות תחרותיים מתמשכים
מודל GE-עוצמות/אטרקטיביות
אסטר' המיצוב
השיווק הישיר
אסטרט' הבידול/האוקיאנוס הכחול
תמהיל השיווק
אסטרט' מומלצות
ביביליוגרפיה

מתוך העבודה:
כוח מיקוח לקוחות- שוק הלקוחות שצורכים טכנולוגיות בתחום הרדיוגרפיה גדל משמעותית מתחילת העשור ועד היום:צפון אמריקה- 150-200 הזמנות של מערכות הדמיה רפואית בשנת 2000 ועד לכמעט 1200 הזמנות בשנה הנוכחית (עלייה של 600-800 אחוז!!)
אירופה- 100 הזמנות לערך בשנת 2000 ועד ל-600 הזמנות כיום!
יפן/שאר העולם- פחות מ-100 הזמנות בשנת 2000 כיום זה עומד על 800 בערך!
ז"א השוק העולמי גדל במאות אחוזים ביחס לתחילת העשור בביקוש למוצרי ההדמיה הרפואית, מסקנה-רמת האטרקטיביות בענף גדלה.
 
סל קניות
סה"כ: 0.00 ₪

חפש עבודות
מדריך החיפוש
חפש על פי המילים:
קטגוריה:
תת-קטגוריות:
All
אסטרטגיה עסקית
כללי
לימודי עבודה
מוסר בעסקים
מימון
מערכות מידע
משאבי אנוש
ניהול
עיונים וסקרים
פרסום
שיווק
שיטות מחקר
עבודה מס':

אפשרויות חיפוש
הצג עבודות שאורכן
מ- עמ' עד עמ'
הצג תוצאות בכל עמוד

הכנס את קוד הקופון:
עבודות [1180-1188] מתוך 3482 :: [עמוד 132 מתוך 387]
<< עמוד קודם :: עבור לעמוד: 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 :: עמוד הבא >>